Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci 'de Yeni Dönem Yeni Token Bitci X Exchange (BTX) Ön Satışı? BTX Nedir?

Aslında ilk çıktığı dönemde de büyük yanlisliklar var. O dönemi hatırlıyorum. Kimse maksimum aradan bahsetmezken fiyat sisiriliyordu uçacak kaçacak diye. Whitepaper okuma adetimiz yok malum. O kadar söyledim bu arz ile bu fiyat olamaz. Daha yeni çıktı ilk 50 de olması lazım bu fiyatla diye. Dinleyen olmadı. Ben çıktım büyük bir karla ve bitci bir daha o seviyelerin yanına bile yaklasamadi yakım mekanizması eklemelerine rağmen. Bir sürü mağdur oluşturdular.

Sponsorluk olayını çok büyüttüler o dönemde. Bahsettiğim kendilerine sponsor olan değil bunların sponsor oldukları. Paraya bakan bir iş sadece. Anlatamadik. Sonrada bu noktadayız.

Bir sürü böyle proje var. Bakın bu böyle olmaz dedik demediklerini bırakmadılar sonrasında hak verdiler. En yakında HSX isminde proje var. Bir seyler yanlis dedikçe körü körüne savunanlar şuan haklısınız diyor.

Çok yanlış işler yaptığı konusunda hemfikiriz. Ancak bu yanlış işler arasında yaptığı tek doğru piyasaya çok yönlü girisiydi. Porfoy zenginliği ve adını duyurmasiyla ki sanırım burası umutlandiginiz yer oluyor hocam, global piyasada adından söz ettirdi. Huobi üzerinden yapılan bitci vb
Listelemeler de yine farklı bir dönemin güzel calismalari. Ancak şu dönem sadece para toplama dönemi gibi geliyor bana. Sürekli token bas sat. Fiyatlar yerlerde borsa çöp token dolu.
Kesinlikle aynı fikirdeyim. İlk giriş, agresif medya, TV, stad reklamları ile olabilecek en iyi marka tanıtımı yaptılar, ama özellikle son bir yıldır rezalet ötesi bir yönetim sergileniyor. Yahu tamam çöp projeleri her borsa listeliyor tamam da adamların avatarlarını bile kopyalayıp çakma token ürettikleri bitci doge (Boge), bitçi Pepe (Bepe) ne yahu. Asılları zaten amaçsız projelerin taklidi ne olabilir ki diye aklım mantığım almıyor derken kendi borsasının ana coinini bile tedavülden kaldırmayıp yenisini üretince dedim burası artık çöplük bile değil bariz vurguncuya dönüştüler. Çöpün bile hurdada geri dönüşüm değeri var bunlar onu bile değersizleştirecek hamleler ile sadece fon toplama derdine düşmüşler.. açıkçası en son geçen hafta uzun zamandır tuttuğum bitcileri (kendimce yüklü miktarda) %20+ zarara sattım iyiki de satmışım şu an bile zarardan %10+ kardayım.. ve maalesef içerde kalanlara geçmiş olsun diye düşünüyorum zira göstermelik gel gel pump'ı belki olur olsa da kalıcı olmaz daha da aşağılara gider yönü diye düşünüyorum umarım yanılırım ama atalar boşa dememiş. Görünen köy klavuz istemez. Durum ortada..

Ön satislarda su %1 açılış iyi guzeldi ama kendi utility tokeni için bunu yapması saçma olmuş. Çünkü fiyatı ilk açılışta sisecek ve büyük ihtimalle o fiyatın yakınından bile geçemeyecek bir daha. Eee nerde kaldi bitci mağdurlarının tepkisinden çıkarılan derslerm ATH sini bir daha göremeyen bitci yerine BTX gelmiş olacak.
Aynen katılıyorum doğru söylüyor başta fiyatı şişirecekler sonra yine uçurumdan aşağı çıkış rakamının yanından bile geçmeyecek her tokende aynı olay vur kaç taktiği

Güzel bir kaynak topluyorlar bu kaynağı kendi, yerel tokenleri üzerine kullanmış olsalardı bitci çok farklı yerde olurdu. İlk çıktığı dönemleri düşünürsek Brezilya, İspanya gibi ülke takımları, Maclaren gibi f1 takımı anlaşması eğer güzel bir yönetim sergilenseydi şuanda global anlamda kullanılan bir borsa ve tüm borsalarda listeli bir bitci kaçınılmaz olurdu. Yeni yönetim bir gaz ile başladı güzel bir bşlangıç yaptı ancak eski yönetimi mumla aratır hale geldi. Eski tüccarların bir sözü vardır Müşteri velinimettir. Sizin müşteriniz yatırımcınız siz yatırımcınızı hor görürseniz ve her şeyi biz biliyoruz derseniz olmaz. Bireysel görüşmelerimde 3 proje anlattım bu 3 projeden birisini bile hayata geçiren ve doğru bir şekilde yöneten farklı yere gelir ancak ne anlattıysam bizimde benzer bir çalışmamız vardı ama diye devam eden bir cevap almak çok manidar geldi. Var ise böyle projeleriniz neden BOGE yada BEPE yaparsınız diye sorasınız geliyor. Kesinlikle Bitci için Alman disiplininde globalde iş bağlayacak ve çöp olan tokenleri bile çoşturacak yada en azında Bitci, GLFT, bitcix gibi yerel tokenleri çoşturacak bir ceo lazım önümüz avrupa şampiyonası ve brezilya ispanya token yerlerde

Borsa ve bu projeyi yönetmek için yazılım bilmek gerekmiyor sadece yönetmek gerekiyor. BJK yada FB kulubünün yaşadığı buğran gibi yönetimsel bir sıkıntı var keşke zamanında HTX ile anlaşma sağlansaydı diyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,701
Son üye
Semih çavuş
Geri