Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar İle İlgili Yasal Düzenleme Meclise Geliyor

herşeyi okudum ve anladım ama anlamadım da! bişey soracağım, bu tamamen kendimle alakalı olacak;
diyelim ki ayda 30 dolarlık kripto kazanıyorum ve bunu %5 komisyonla X kişisine (borsaya değil) satıp parayı banka hesabıma alıyorum. buna devam etmemde bir engel veya herhangi sebepten dolayı bir kaybım var mı?

O zaman tamam herşey çözüldü :)
Altlardaki yorumlardan birinde biri senin fikre sulanıyor :))

Screenshot_2024-05-16-22-40-17-037-edit_com.twitter.android.jpg

gelecekte bir gün bunları nereden biliyordun diyeceksiniz :)
millet gibi alıp pumplatma yapmıyorsun her şeyi araştırıp söylüyorsun araştırınca ilerisi zaten belli oluyor aç gündür tv lerde dönenleri o ben söyledim diyor öbürü ben dedim diyor DTL çıkınca biz yıllar önce söyledik deyip ortaya çıkacaklar ama ilk söyleyen yine satoshiturk olacak :D

millet gibi alıp pumplatma yapmıyorsun her şeyi araştırıp söylüyorsun araştırınca ilerisi zaten belli oluyor aç gündür tv lerde dönenleri o ben söyledim diyor öbürü ben dedim diyor DTL çıkınca biz yıllar önce söyledik deyip ortaya çıkacaklar ama ilk söyleyen yine satoshiturk olacak :D
Kim ne derse desin Gerçeklerin oldugu tek yer bence burası :)
Çünkü herkes konu açıp at koşturamıyor pump yapamıyor. bu yüzden takipçimiz sosyal medyalara göre daha az.
Sadece gerçekler :)

Kim ne derse desin Gerçeklerin oldugu tek yer bence burası :)
Çünkü herkes konu açıp at koşturamıyor pump yapamıyor. bu yüzden takipçimiz sosyal medyalara göre daha az.
Sadece gerçekler :)
gerçekler acıdır hayal satmıyoruz hocam daha olmaz dediğimizin olduğu olmadı. geliştiricisinin 1,5 usdt iken 10 dolar olacak dediğine ben olmaz dedim diye topa tutuldum hem de canlı canlı söylenmeyen kalmadı şimdi 0,26 usdt

%2 işlem başına vergi muhabbeti dönüyor gördüğüm kadarı ile.. başka bir forumda yazdım burada da yazmazsam olmaz..

Boğa sezonı 2 bilemedin 3 ay sürer ayı sezonu 2 yıl sürer ortalama.. yani çoğu zaman tradelerde sürekli kar elde ederek işlem yapabilmek maalesef hayatın gerçekleri ile çelişiyor.. Alım satım da borsa işlem başına binde 1 komisyon alıyor üste birde indirim yapıyor o komisyonda. Bunlar işlem başına + %2 istiyor.. baaa baaaa baaaa yok devenin pabucu..

Düz mantık. Aldım %2 sattım %2 daha ettimi vergi %4.. yani kafadan en az %5 aldığımın üstüne satabilmem gerek, o da mini bir çıtır kar etmek için.. hamallığı, stresi çeken yatırımcı kaymağı yiyen hazine.. yuh artık derim kimse kusura bakmasın. Tamam denetim şart vs ama bu her işlemde %2 ayıptır, günahtır haramdır gasptır soygundur..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,310
Kullanıcılar
6,686
Son üye
erto42
Geri