Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar ile nasıl tanıştınız ?

İlk çıktığı zamanlarda yabancı bir forum sitesinde görüp ciddiye almamıştım sonrasında 15 dolara kadar çıktığını görüp keşke alsaymışım diyerek btc defterini kapatmıştım yıllar yıllar sonra hayatımın şokunu yaşayacağımı bilmiyordum 😂

bu konuyu gördüğümde gözlerim doldu yaşadıklarımı hatırlayınca :)

yıl 2007 :) tabi ki o tarihte tanışmadım :) o tarihte internet cafe kurmuştum. bu arada yaşım 44

internet cafe de en çok oynanan oyun metin2 idi
bizde bir sunucu kuralım dedik, kurduk felan neyse, biz arkadaşımla bunun altyapı sağlayıcısı olalım diye karar alıp 2009 sonunda bursa ya taşındık. şimdi neden bursa derseniz :) o zamanlar sunucu arayışında DGN teknoloji ile tanıştık. makineleri oradan kiraladık. o sıralar DGN teknoloji daha 50 60 makinelik bir yerdi. Dağhan ile Murat az kahrımızı çekmedi :)
sunucuları hizmete açtık. derken aradan bir zaman geçtikten sonra amerikada bulunan bir Türk vatandaşımız bizden sunucu kiralamak istediğini söyledi. iyi güzel paypal ile ödeme yap demi kardeşim :) yok bitcoin ile ödeme yapacağım dedi. arkadaşım biraz araştırdı. birşeyler kurdu laptop a, hesapladık 1022 btc tutuyor kirası.... ben düz 1000 gönder dedim. düzlediğim miktar arşa yakın :S
neyse çok uzatıp, ne sizin kafanızı şişireyim, ne sinirlerim bozulsun...
tabi o zamanlar çok para etmiyor ki.. aradan bir kaç ay geçti bizim eve hırsız girdi ve laptoplarımızı çaldılar.. tamam laptop şifreli. zaten hırsız nerden bilsin bitcoin nedir :/ ben bitcoinlere acımıyordum tabi, bir sürü şifreler vs... çok sinirlerim bozuldu kusura bakmayın. hatırladıkça çok üzülüyorum...
bitcoin ile ilgimi hiç kesmesem de zenginde olamadım. çok kişiyi zengin ettim. shib daha 0000....620 iken 200bin tl lik ship aldırdığım sayın öğretmen arkadaşım 0000..3200 den sattı havalarda uçtu. havalarda uçması kısa sürdü. shib biliyorsunuz 9500 e kadar çıktı. üzüldü sayın! öğretmen arkadaşımız. keşke satmasaydım dedi. ben sattırdım 3200 den. 9500 den satsam şu kadar param olurdu dedi. sen bu işi bilmiyorsun!!!!!!! dedi bana. kimseyle bir şey paylaşmıyorum artık o yüzden... ne kadar çok konuştum.. hayata küskün olduğum için hiç bir şeye bakmıyorum uzun zamandır..
saygılarımla...

Ben 5 sene önce tanıştım matbaacı bir arkadaş sayesinde tanışmaz olaydım 😂aldığım coin düşüyor 50 dolar kar haricinde hiç kar yapmadım girmez olaydım borsaları açtık ça arkadaşın kulağını çınlatıyorum benim için iyi olmadı diyebilirim😂😂

Ben bir kaç yıl önce tanıştım keşke çok eskiden tanışmış olsaydım ama 1k tl ile girdim 6 ay sonra çıkışım 50k oldu tabi çok kurcaladım sonra çıktım şuan burada konulardan gelen var sadece 😅

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Matador7w7
Geri