Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto param gecko, dexscreener gibi sitelerde gözükmüyor

Ramoooo

Uzman Onbaşı
2 defa test amaçlı token oluşturdum ilki geckoterminalde gözüküyor dexscreener de gözükmüyor. Diğer oluşturduğum da bscscan da çıkıyor geckoda da dexscreenerda da cıkmıyor sebep nedir?

Çözüm
likidite eklemezseniz çıkmaz. bu tarz siteler pancakeswap veya uniswap kontratını dinler.
pancake üzerinde likidite ekleyince dexsreener gibi diğer siteler tokeninizi listelyecektir.

bu arada likidite eklerken dikkatli olun.
likidite eklemezseniz çıkmaz. bu tarz siteler pancakeswap veya uniswap kontratını dinler.
pancake üzerinde likidite ekleyince dexsreener gibi diğer siteler tokeninizi listelyecektir.

Çözüm

tesekkurler hocam contract saglıklı mı sizce incelediyseniz? bir de neden eklerken dikkatlı olun diyince bir soru işareti takıldı kafama

tesekkurler hocam contract saglıklı mı sizce incelediyseniz? bir de neden eklerken dikkatlı olun diyince bir soru işareti takıldı kafama
sağlıklı gelmedi transfer işlemlerinde approve tetiklenmiyor zannedersem tam bakamadım müsait olunca detaylı bakarım.

standart bir kontrat deploy ediyorsanız her zaman topluluğun onayladığı ve yayınladığı kontratları kullanın.

hayır ben herşeyi öğreneceğim, kendim yazıp öğrenmek istiyorum diyorsanız standartları iyi anlamakta fayda var.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,234
Kullanıcılar
6,698
Son üye
EFECEV97
Geri