Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Web3js

Merhabalar ben bu alanda bir universite ögrencisi ve 2. sinifim. Ingilizcem yeterli olmadigindan dolayi maalesef programlama dillerinin dokumantasyonlarini okuyamadigim icin kendimce bir yontem gelistirdim ve ilgimi ceken web3js in orijinal dokumantasyonunun oldugu sayfayi kendimce kopyalayarak icerisindeki metinleri turkcelestirip daha sonra burdan bir sekilde anlayip ögrenmeyi hedefliyorum. Daha sonra burasiyla karsilastim suan ben html css javascript c c++ sql plsql ı son 2 senedir ugrasan bir universite ogrencisi ne kadar biliyorsa o kadar biliyorum. Web3js icin turkce kaynak bulabilir miyim yoksa turkcelestirmeye devam mi etmeliyim en az 2 haftami alacak bu benim. Baska onerileriniz varsa da bekliyorum

Öncelikla SatoshiTURK'e hoşgeldin :)
kanalımız yetersiz mi sizce? kanalımızda web3 videoları bence başlagıç için çok yeterli.
ayrıca programla mesleğini benimsiyor ve bu sektörde olacaksanız, asla bir dökümantasyonu Türkçe çevirmeye uğraşmayın.
kesinlikle ingilizce devam etmelisiz, zamanla aşina olacaksınız teknik terimlere ve seveceksiniz.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,235
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Sdjaguar
Geri